Cep Telefonu Tamiri

11 yıldır Bilgisayar sektöründe hizmet veren Akabe Bilişim 2016 yılı itibari ile oluşturduğu uzman kadro ile cep telefonu teknik servisini hizmete sokmuştur.

Ekran değişimi, Anakart Tamiri, Batarya Değişimi, Arka Panel Değişimi, Home Buton Çalışmaması, Zil Sesinin Gelmemesi, Mikrofon Sesinin Gitmemesi, Dokunmatik Ekran Değişimi, Sıvı Teması, Wifi Bağlanma Sorunu, Kapanma ve Açılma Sorunlarında uzman ekibi ile hizmet vermektedir.

Sitemizde bulunan arıza kayıt formu ile cihazınızın alımını bize bildirebilirsiniz.

sıkça sorulan sorular

UPS kargo firması ile çalışmaktayız

Web sitemizde bulunan arıza kaydı bırak butonunu kullanarak bize bildirimde bulunabilirsiniz.

Onarım gerçekleşmediği taktirde hiç bir şekilde ödeme işlemi yapmıyorsunuz. Lojistik masrafları dahil firmamız karşılamaktadır.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

0212 945 81 99 Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Ya da aşağıdaki butona tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İki ay önce gönderdiğim üzerine soda dökülen macbook’umu ankarada o kadar teknik servis gezmeme rağmen yapamadılar yada çok fazla ücret istemişlerdi.Akabe bilişim çalışanlarından Rabbim ebeden razı olsun ki hoşgörüleri,nezaketleri ve müşteri ilişkilerinde ki hassasiyetleri hemde macbook’umu çalışır halde teslim ederek 199 liraya kargo ücreti dahi ödemeden kullanmaya başladım.Hayırlı çalışmalar dilerim.

Mustafa Taha

notebook, cep telefonu yada tablet bilgisayarınız arızalandı mı?