Laptop Tamiri

Chip Değişimi ve Onarımı B.G.A (Ball Grid Array)
Dizüstü bilgisayarın anakartlarına ve chiplerine gerekli ekipman olmadan müdahale edilirse anakartınız zarar görür. Bilgisayarlarınızı yeterli ekipmanı ve tecrübesi olmayan servislere teslim etmeyin. Chiplere ilkel yöntemlerle müdahale ettirmeyin. Notebook onarımı uzmanlık gerektirir, işinizi uzman ellere bırakın. Bilgisayarınızı kapınızdan alalım, anakart onarım işlemlerinizi firmamızın garanti kapsamında yapalım. Uyguladığımız çözüm ve onarımlar ile yıllardır garantisi olmayan notebookların garantisiyiz.

Notebook Panel
Piyasadaki notebookların ekranları, görüntü aktarımı ve aydınlatma teknolojileri bakımından, markaları ve modellerine göre farklılıklar gösterir. Çeşitli boyutlardaki lcd ekranlar aydınlatma teknolojisi olarak floresan, led veya slim led olarak birbirinden ayrılır. İhtiyacınız olan notebook ekranlarını marka bağımsız olarak “2.El” veya “0” olarak en kısa sürede size ulaştıralım, veya dilerseniz değişim işlemi, uzman teknik kadromuz tarafından gerçekleştirildikten sonra size teslim edelim.

Klavye ve Touchpad
Darbe, sıvı temas vb. sebeplerden kaynaklanan klavye ve touchpad arızalarında, onarımı mümkün olan arızaları onarıyor, mümkün olmayanları ise tercihinize göre “0” veya “2.El” ürün olarak en kısa sürede size ulaştıralım veya dilerseniz değişim işlemi, uzman teknik kadromuz tarafından gerçekleştirildikten sonra size teslim edelim.

Kasa, Cover ve Çerçeve
Çizilmiş, deforme olmuş veya kırılmış notebook kasalarının ön ve arka kapakları, ekran çerçeveleri ve kapak coverlarının, hemen hemen bütün marka ve modellerini tercihinize göre, “0” veya “2.El” ürün olarak size en kısa sürede ulaştıralım veya dilerseniz değişim işlemi, uzman teknik kadromuz tarafından gerçekleştirildikten sonra size teslim edelim.

Menteşe
Kırılan veya kullanılmaz hale gelen notebook menteşelerini tercihinize göre “0” veya “2.El” ürün olarak size en kısa sürede ulaştıralım veya dilerseniz değişim işlemi, uzman teknik kadromuz tarafından gerçekleştirildikten sonra size teslim edelim.

Data Kablosu, İnverter ve Webcam
Her marka ve model için data Kablosu, inverter, webcam parçalarını tercihinize göre “0” veya 2.El ürün olarak size en kısa sürede ulaştıralım veya dilerseniz değişim işlemi, uzman teknik kadromuz tarafından gerçekleştirildikten sonra size teslim edelim.

Laptop PC Onarımlarında

Servisimizde yapılan işlemler:

  • Chip Değişimi ve Onarımı B.G.A (Ball Grid Array)
  • Notebook Panel
  • Klavye ve Touchpad
  • Kasa, Cover ve Çerçeve
  • Menteşe
  • Data Kablosu, İnverter ve Webcam

sıkça sorulan sorular

UPS kargo firması ile çalışmaktayız

Web sitemizde bulunan arıza kaydı bırak butonunu kullanarak bize bildirimde bulunabilirsiniz.

Onarım gerçekleşmediği taktirde hiç bir şekilde ödeme işlemi yapmıyorsunuz. Lojistik masrafları dahil firmamız karşılamaktadır.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

444 81 99 Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Ya da aşağıdaki butona tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İki ay önce gönderdiğim üzerine soda dökülen macbook’umu ankarada o kadar teknik servis gezmeme rağmen yapamadılar yada çok fazla ücret istemişlerdi.Akabe bilişim çalışanlarından Rabbim ebeden razı olsun ki hoşgörüleri,nezaketleri ve müşteri ilişkilerinde ki hassasiyetleri hemde macbook’umu çalışır halde teslim ederek 199 liraya kargo ücreti dahi ödemeden kullanmaya başladım.Hayırlı çalışmalar dilerim.

Mustafa Taha

notebook yada masaüstü bilgisayarınız arızalandı mı?