Tablet Tamiri

Günümüzde hemen hemen her evde vazgeçilmez bir hal alan Tablet PC pazarında, satışların artması ile orantılı olarak arızalanan cihazlar içinde teknik servis ihtiyacı gelmiştir. Bu kapsam da Akabe Bilişim olarak uzman kadromuz ile Tablet PC onarımlarında değerli müşterilerimize en üst seviyede hizmet vermeyi görev bildik.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak arızalı olan Tablet PC’lerini ücretsiz servislerimizle kapınızdan alıyoruz yada ücretsiz olarak UPS kargo firmasını sizlere yönlendiriyoruz. Tablet PC’leriniz teknik servisimize ulaştıktan sonra uzman ekibimiz tarafından detaylı olarak incelenir, onay vermeniz durumunda tamir işlemleri gerçekleşir yine aynı şekilde adresinize ücretsiz olarak teslim edilir.

Tablet PC Onarımlarında

Servisimizde yapılan işlemler:

  • Ekran değişimi
  • Batarya değişimi
  • Şarj soketi sorunları
  • Yazılım güncelleme ve yazılım sorunları
  • Anakart chip sorunları
  • Ses sorunları

sıkça sorulan sorular

UPS kargo firması ile çalışmaktayız

Web sitemizde bulunan arıza kaydı bırak butonunu kullanarak bize bildirimde bulunabilirsiniz.

Onarım gerçekleşmediği taktirde hiç bir şekilde ödeme işlemi yapmıyorsunuz. Lojistik masrafları dahil firmamız karşılamaktadır.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

0212 945 81 99 Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Ya da aşağıdaki butona tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İki ay önce gönderdiğim üzerine soda dökülen macbook’umu ankarada o kadar teknik servis gezmeme rağmen yapamadılar yada çok fazla ücret istemişlerdi.Akabe bilişim çalışanlarından Rabbim ebeden razı olsun ki hoşgörüleri,nezaketleri ve müşteri ilişkilerinde ki hassasiyetleri hemde macbook’umu çalışır halde teslim ederek 199 liraya kargo ücreti dahi ödemeden kullanmaya başladım.Hayırlı çalışmalar dilerim.

Mustafa Taha

notebook, cep telefonu yada tablet bilgisayarınız arızalandı mı?